Tradycyjnie: Kawęczyn!

Czy dwa razy to już tradycja? Może bezpieczniej byłoby napisać – tworząca się tradycja:) Nie zagłębiając się w te rozważania, miło nam napisać, że w tym roku odbyła się w Kawęczynie druga wyjazdowa sesja przygotowująca do egzaminu po 8 klasie.

Tam, w bardzo przyjemnych okolicznościach (nie tylko) przyrody, 17-18 października 2019, klasy 7 i 8 (pod opieką p. Ewy Sawickiej i p. Jacka Kierżka) dzieliły się wiadomościami i doskonaliły umiejętności z trzech egzaminacyjnych przedmiotów: języka polskiego (z p. Ewą Wodecką) języka angielskiego (z p. Kasią Mazur) i matematyki (w piątek, z p. Michałem Wodeckim). Klasa 8 rozpoczęła też w Kawęczynie projekt „Czytanie Pana T.” (o szczegółach napiszemy później, po zakończeniu). Przed nami jeszcze trochę pracy nad udoskonaleniem formuły, ale już teraz widać, że gra jest warta świeczki.

 

This slideshow requires JavaScript.

Pracowaliśmy długo, ale na szczęście starczyło też czasu na rozrywkę i odpoczynek. Po ognisku wszyscy czekali z niecierpliwością na powtórkę z zeszłorocznej Wielkiej Wyprawy Do Sklepu i Lokalnego Przewodnika (którym był. p. Michał). Uczestnicy tej wieczorno-nocnej 10-kilometrowej eskapady przez łąki i lasy nad Jeziorką chyba nie byli szczególnie wypoczęci, ale zadowoleni – jak najbardziej:)

 

Leave a Reply