Grudniowe akcje Samorządu

Akcja „Wylosuj Anioła”
Wyślij kartkę do dziecka w szpitalu onkologicznym

AniołSamorząd Szkolny wspólnie z Fundacją „Gdy czas się liczy” chce wesprzeć chore dzieci, aby wywołać u nich uśmiech, odczarować smutek i trud leczenia onkologicznego.

Zachęcamy wszystkich do napisania kartki dla jednego dziecka i zaadresowania koperty np. „Dziewczynka lat 5”. Gotowe kartki będzie można przekazać Przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego – Agnieszce, która będzie na Was czekać po Jasełkach, w dn. 19 grudnia (na piętrze obok biblioteki)

Każdemu, kto napisze list, zrobimy pamiątkowe zdjęcie z mega anielskimi skrzydłami, które namaluje Aleks z klasy VII.

Więcej o akcji “Wylosuj Anioła”


Nakręć się dla Basi!

Akcja korkiZapraszamy wszystkie klasy do zbiórki korków. Samorząd szkolny przewidział nagrody dla trzech najbardziej zaangażowanych klas. Zebrane korki przekażemy Basi. Więcej szczegółów znajdziecie na Facebooku -> Nakręć się dla Basi

 

 

 

 

(Foto: Monfocus / Pixabay)

Leave a Reply