Piątek w czapce świętego Mikołaja

W piątek 6 grudnia na Krótkiej działo się tyle wspaniałych rzeczy, że można o tym pisać i pisać! Cała szkoła wypełniła się Mikołajami i Mikołajkami oraz oczywiście niezliczoną ilością pomocników ulubionego świętego wszystkich dzieci.

Poranek upłynął także pod hasłem grudniowych sprawności w kl. 0-3. Było pachnąco i piernikowo, o czym można już było przeczytać TU i TU🙂 Rano także segregowaliśmy i przygotowywaliśmy dary zebrane w naszej szkole w ramach „Paczki na Kresy”. Jeszcze tego samego dnia pojechały one do centralnego punktu zbiórki w Warszawie przy ul. Alpejskiej. Dziękujemy wszystkim darczyńcom!

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

Następnie nasi samorządowcy (kolejni pomocnicy Mikołaja) wyróżnili wszystkich, którzy włączyli się w szkolną akcją mikołajkową. Słodkościami nagrodzili tych, którzy pamiętali o tym, by w ten wyjątkowy dzień włożyć świąteczne nakrycie głowy.

A w klasach starszych iście mikołajkowo było już od czwartku. Podarunki, smakołyki, papierowe łańcuchy, a nawet tańce – świąteczna atmosfera zagościła w całej szkole!

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s