1963 metry pamięci

Zapraszamy uczniów klas 4-8 do wzięcia udziału w Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych na dystansie 1963 m, który odbędzie się 1 marca 2022 r. Będzie on formą włączenia się w obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. 

Trasa biegu zostanie wyznaczona na boisku przy ul. Polnej w Mysiadle. Uczniów, którzy nie wezmą udziału w biegu, zapraszamy do kibicowania.

Zgłoszenia do dnia 28 lutego przyjmuje pan Jacek.

Szkoły, które wezmą udział w akcji, mogą zgłosić kandydata do stypendium sportowego Tropem Wilczym. Spośród zgłoszeń komisja wybierze 10 laureatów, którzy otrzymają stypendium w wysokości 5 tys. zł. Pod uwagę będą brane osiągnięcia sportowe oraz aktywność społeczna. Więcej informacji na stronie Wydarzenia.

One thought on “1963 metry pamięci

Comments are closed.