Projekty – zespołowo i pomysłowo

Za nami niezwykłe wydarzenie – Forum Projektów Wyróżnionych w kl. 4-8. W ubiegłym tygodniu wyróżnione zespoły zrelacjonowały pracę nad ukończonymi w pierwszym semestrze projektami. Było twórczo, inspirująco i radośnie.

A oto wyróżnienia:

  • kl. 4 Projekt Kulinarny Kornelii, Marty i Iwy oraz Projekt Kosmos Klary
  • kl. 5 Projekt o niedźwiedziach Nataszy, Noelle, Natalki, Ani, Michaliny i Estery
  • kl. 6 Projekt Pomoc Schronisku Heli i Hani oraz Projekt Sportowy Tymona, Wojtka, Kuby i Tomka
  • kl. 7 Żabi projekt Basi, Hani i Idy

Gratulujemy nie tylko udanych projektów, ale także odwagi i pomysłowości podczas prezentacji na Forum. Wspaniała publiczność nie szczędziła komplementów, doceniając zgraną pracę zespołową oraz umiejętność przezwyciężania problemów, które pojawiały się w trakcie realizacji projektów.

Bierzemy lekki oddech i… już niebawem zapoznajemy się z propozycjami prac projektowych na drugi semestr!

[edit] Kilka dni później odbyło się wręczenie upominków dla autorów i autorek wyróżnionych projektów.