Relacja z Biegu Tropem Wilczym

Pragnąc uczcić pamięć Żołnierzy Wyklętych w dniu ich Narodowego Święta, dołączyliśmy do X edycji Biegu Tropem Wilczym. Jest to wydarzenie, w które angażują się tysiące uczestników w całej Polsce w setkach lokalizacji. W słoneczny acz mroźny poranek udaliśmy się na boisko przy ul. Polnej i po krótkiej rozgrzewce wystartowaliśmy.

Pokonanie dystansu 1963 metrów okazało się nie lada wyzwaniem (nie mniejszym okazało się skrupulatne zliczanie kolejnych okrążeń każdego z biegnących!). W biegu brali udział wszyscy chętni uczniowie z kl. 4-8. Najliczniejszą reprezentację wystawiła kl. 5. Spośród niej wyłonił się również zwycięzca biegu – Bruno Wilczyński. Miał plan wygrać (nazwisko zobowiązuje) i wygrał! Na podium stanęli również Maks Nycz i Iwo Bergel – obaj z kl. 8.

Najlepsze wyniki klasowe osiągnęli:

  • kl. 4 – Włodek
  • kl. 5 – Lucek i Janek
  • kl. 6 – Tymon
  • kl. 7 – Bartek R
  • kl. 8 – Marysia

Gratulujemy biegaczom oraz panu Jackowi, któremu udało się zmobilizować do udziału w wydarzeniu tak liczną ekipę!

Kolejny start już za rok.