Dizajn ma sens!

W piątek 23 lutego klasy 2 i 3 wybrały się na wycieczkę do Państwowego Muzeum Etnograficznego w Warszawie na warsztaty i wystawę pt. „Dizajn ma sens”. Podczas zajęć dowiedzieliśmy się, czym jest design, że odgrywa bardzo dużą rolę w naszym codziennym życiu i że mamy z nim do czynienia nawet w naszej szkole. Zwiedzając wystawę, mogliśmy podziwiać nietypowe meble i przedmioty. Wspólnie złożyliśmy gigantyczne puzzle (nie bez problemów…:). Pod koniec każdy mógł zaprojektować swój własny talerzyk, który po „upieczeniu” w piekarniku będzie cieszył nasze oczy w domu.

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s