Święto Żołnierzy Wyklętych

W czwartek 1 marca nasi gimnazjaliści opowiedzieli swoim kolegom i koleżankom z klas 4-6 historie sprzed 70 lat. W interesującej formie wywiadów przedstawili bohaterów święta, podsumowując temat wspólną pracą, której efekty możemy oglądać na plakatach w klasach. Ze względu na problemy techniczne gimnazjaliści nie mogli skorzystać z materiałów audiowizualnych, ale dzięki rozległej wiedzy na przygotowany temat i tak zaprezentowali go w bardzo ciekawy sposób.

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s