Dzień Otwarty za nami

W sobotni poranek 3 marca szkoła na Krótkiej otworzyła swe drzwi dla wszystkich małych i większych kandydatów na przyszłych uczniów. Mimo mrozu zjawili się licznie pod opieką swoich rodziców. Szkoła zapełniła się gośćmi ciekawymi, jak też wygląda ten cichy zakątek na końcu naszej ulicy.

Można było zwiedzać, oglądać, przyglądać się i poznawać wszystkie zakamarki szkoły. Można też było pokibicować rozgrywce gospodarzy w KABOOM, wyjrzeć przez okno na lasek, a nawet… zajrzeć do Narnii:)

Dzieci-goście wspólnie z dziećmi-gospodarzami bawiły się w sali gimnastycznej oraz kucharzyły z panią Agą w naszej jadalni. W tym samym czasie ich rodzice uczestniczyli w spotkaniu z dyrekcją, nauczycielami i rodzicami naszych obecnych uczniów. Rodzice-gospodarze, uczniowie, samorząd, dyrekcja i nauczyciele odpowiadali na wszelkie pytania – szczerze i spontanicznie.

 

This slideshow requires JavaScript.

Jak się naszym gościom u nas podobało? Dzieci nie chciały wyjść ze szkoły, zaczarowane przez panią Agnieszkę, wracały do rodziców z ociąganiem:)

Teraz przed kandydatami kolejny etap w procedurze rekrutacji – spotkania dziecięce w grupach. Wszystkim życzymy dobrej zabawy i powodzenia!

Leave a Reply