Nie udawaj Greka!

Tegoroczne Święto Rodziny odbyło się w iście greckim stylu. Zgodnie z hasłem przewodnim imprezy nikt nie udawał Greka, ponieważ na chwilę wszyscy goście i organizatorzy STALI SIĘ GREKAMI. W chłodny poranek boisko szkolne powoli zaczęło wypełniać się greckimi bogami, boginiami i wojownikami gotowymi gimnastykować swoje umysły i ciała w rozmaitych konkurencjach. Rozwiązywaliśmy skomplikowane węzły gordyjskie, pokonywaliśmy labirynty, jedliśmy jabłka niezgody, rozsnuwaliśmy nić Ariadny, razem z Midasem przemienialiśmy wszystko w złoto oraz staraliśmy się nie otworzyć puszki Pandory. Najwytrwalsi zmagali się z matematyką, a tężyznę fizyczną próbowaliśmy wtaczając na trzecie piętro ciężki głaz i tańcząc Zorbę.

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

Zawodnicy, którzy pomyślnie ukończyli każdą konkurencję, zdobywali liście laurowe do imponującego wieńca. Gotowy wieniec zwycięzcy wymieniali na medale olimpijskie. Olimpiadę zakończyliśmy siestą ze wspaniałymi przysmakami. Atrakcją fety była degustacja kawy parzonej w stylu greckim.

Dziękujemy wszystkim organizatorom oraz gościom. Cudnie było weselić się razem w greckim stylu!

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s