Zaproszenie na konkurs

Świetlica szkolna zaprasza uczniów klas 4 – 3 gim. do udziału w konkursie plastycznym pt. „Pocztówka dla Niepodległej”. Konkurs jest organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Praca konkursowa może przedstawiać ważne dla Polski w tym okresie wydarzenia czy postaci historyczne lub subiektywną interpretację o wydźwięku patriotycznym, wyrażającą dumę i miłość do Ojczyzny. Prace powinny być wykonane dowolną płaską techniką plastyczną: malarstwo, rysunek, grafika, kolaż na papierze w formacie A3. Do konkursu można zgłosić tylko jedną pracę. Musi ona być wykonana samodzielnie (nie kopiowana) i według własnego pomysłu.

Prace zbiera wychowawca świetlicy Agnieszka Gapska do 19 września 2018 r.

Więcej o konkursie…>

Leave a Reply