Karty Grabowskiego

Serdecznie zapraszamy rodziców i nauczycieli pragnących rozwijać zdolności matematyczne swoich dzieci na warsztaty matematyczne z wykorzystaniem Kart Grabowskiego. Są to karty oraz gry logiczne, które od czasu powstania 20 lat temu znajdują szerokie zastosowanie w szkołach i domach jako sposób na zabawę i przyjemną edukację matematyczną.

Uczestnicy warsztatów będą rachować w pojedynkę, zespołowo, na czas i z nutką rywalizacji, a ich przewodnikiem będzie Mateusz Grabowski, syn twórcy kart, Andrzeja Grabowskiego, certyfikowany trener oraz Organizator Główny akcji Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Warsztaty rekomenduje nasza szkolna innowatorka matematyki – pani Paulina Janiszek.

KIEDY

12 października (piątek), godz. 15.00-19.30

ZAKRES TEMATYCZNY

  • Gry z Kartami Grabowskiego Tabliczka mnożenia
  • Gry z Kartami Grabowskiego Dodawanie i odejmowanie
  • Gry z Kartami Grabowskiego Gry logiczne
  • Gry z bączkiem matematycznym Piruet
  • Omówienie akcji Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

DLA KOGO

Warsztaty przeznaczone są dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej i matematyki oraz dla rodziców uczniów z klas 0-4. Są otwarte również dla zainteresowanych spoza NISP w Mysiadle.

GDZIE

Niepubliczna Integracyjna Szkoła Podstawowa w Mysiadle, ul. Krótka 11

KOSZT

150 zł od uczestnika

ZAPISY

Wszystkich zainteresowanych prosimy o dokonanie rejestracji poprzez formularz. Maksymalna liczba uczestników to 15 osób. O zapisie na warsztaty decyduje kolejność zgłoszeń.

 

O PROWADZĄCYM

IMG_0174Mateusz Grabowski – w Karty Grabowskiego zaczął grać już w szkole podstawowej. Brał udział w kilku edycjach Mistrzostw Polski w Tabliczce Mnożenia, organizowanych na podstawie gier z Kartami Grabowskiego Tabliczka mnożenia.

Dzisiaj właściciel firmy Karty Grabowskiego, Certyfikowany Trener Kart Grabowskiego oraz Organizator Główny akcji Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

 

KONTAKT

Renata Dobrowolska
infomysiadlo@gmail.com

Leave a Reply