Mężczyzna w szkole

Dlaczego mężczyźni nie lubią wywiadówek? Czy polska szkoła jest sfeminizowana i co można na to poradzić? Co może zrobić szkoła, żeby zainteresować mężczyzn edukacją? Na te i wiele innych pytań dotyczących roli mężczyzny w rozwoju intelektualnym i osobowościowym dziecka poszukamy odpowiedzi podczas konferencji dr hab. Grzegorza Grochowskiego, która odbędzie się w naszej szkole 14 listopada.

Ponadto, w programie konferencji:

• Nauczyciel jako mężczyzna / mężczyzna jako nauczyciel – fakty, opinie, wyzwania.

Kiedy?
Szanowni Państwo, w związku z dużym zainteresowaniem tematem konferencji i jednocześnie sygnalizowanym przez wiele osób problemem z jej terminem, zdecydowaliśmy się na przełożenie wydarzenia na styczeń 2019 roku. Prawdopodobnie będzie ono miało miejsce 23 lub 24 stycznia. Zgłoszenia przyjmujemy cały czas – formularz pozostaje aktywny.

Gdzie?
Niepubliczna Integracyjna Szkoła Podstawowa w Mysiadle, ul. Krótka 11

Dla kogo?
Nauczyciele, rodzice, a w szczególności ojcowie (także spoza NISP w Mysiadle)

20 zł – płatne w sekretariacie szkoły

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia poprzez FORMULARZ

O prowadzącymIMG_4448

Dr hab. Grzegorz Grochowski prof. nadzw. Uniwersytetu Gdańskiego – wykładowca na Wydziale Nauk Społecznych UG oraz PWTW w Warszawie. Prowadzi interdyscyplinarne badania nad fenomenem ludzkiego talentu, geniuszu i przywództwa. Jest autorem szkoleń i warsztatów na temat rozwoju osobistego, odkrywania talentów i zarządzania kapitałem ludzkim, w których uczestniczą rodzice, młodzież, studenci, pracownicy i pracodawcy.

Jest autorem, współautorem lub redaktorem ponad 120 publikacji drukowanych, audiobooków oraz filmów dokumentalnych o charakterze naukowym, popularyzatorskim i edukacyjnym, które ukazały się w nakładzie ponad 500 tys. egzemplarzy

Autor i organizator cyklu konferencji „O odrobinie genialności zasianej w każdym z nas”, podczas których wręczane są statuetki BOŻYDAR, przyznawane za aktywne rozwijanie talentów.

Prezes Fundacji WIEM I UMIEM oraz Akademii Talent Sp. z o.o. – podmiotów zajmujących się kreatywną edukacją i promocją uczenia się przez całe życie.

Założyciel i rektor Gdańskiej Akademii Dojrzałości – międzypokoleniowej inicjatywy edukacyjnej i uniwersytetu trzeciego wieku w Gdańsku. Członek Rady ds. Seniorów przy Prezydencie Gdańska.

Współpracuje jako trener, konsultant i wykładowca z ogólnopolską i europejską inicjatywą Tato.net, której celem jest wspieranie rozwoju kompetencji ojcowskich. Jest członkiem kilku stowarzyszeń edukacyjnych i naukowych, opracowuje i realizuje projekty społeczne we współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz instytucjami państwowymi i samorządowymi.

Renata Dobrowolska
infomysiadlo@gmail.com

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

%d blogerów lubi to: