Opti Załoga

Ahoj!

To my, Opti Załoga! Właśnie rozpoczęliśmy realizację scenariuszy matematycznych. Na zajęciach dowiedzieliśmy się, jak ważna jest matematyka w pracy projektanta mody. Dostaliśmy wcale niełatwe zadanie, ponieważ musieliśmy zaprojektować strój dla sportowca. A żeby było to możliwe, najpierw mierzyliśmy materiał, jakim były figury geometryczne, wypisywaliśmy zamówienie i pobieraliśmy je z hurtowni. Ciekawe, kto z nas zostanie słynnym matematykiem a kto sławnym projektantem mody;)

 

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s