Kobiety świata i Minotaur

18 i 21 stycznia 2019 r. w naszej szkole odbyły się prezentacje projektów edukacyjnych. Mieliśmy okazję podziwiać efekty kilkumiesięcznej pracy uczniów z klas 4-8 oraz gimnazjum. Uczniowie zrealizowali aż 20 projektów o różnorodnej tematyce. Wszystkie projekty zostały zaliczone i spotkały się z ciepłym przyjęciem publiczności.

Wyróżniliśmy 2 projekty uczniów z klas 4-6: projekt Hani, Patrycji i Gabrysi z klasy 6 –  „Kobiety świata” (nagroda publiczności) oraz projekt Kai, Maćka, Natalii, Michała, Lwa i Oskara z klasy 5 – „Labirynt Minotaura” (nagroda nauczycieli). Spośród projektów klas starszych największe wrażenie na publiczności wywarł projekt Daniela z klasy 8 – „Niesamowita Azja”. Prezentacja projektów klas starszych miała także wspaniałą oprawę artystyczną, którą zapewniła klasa 7. Uczniowie przygotowali i wystawili inscenizację „Dziadów cz. II” Adama Mickiewicza.

Nasi uczniowie kolejny raz stanęli na wysokości zadania i udowodnili, że żadna praca (a zwłaszcza ta metodą projektu) nie jest im straszna!:)

 

This slideshow requires JavaScript.

 

Leave a Reply