Płonie ognisko w lesie

W piątek 22 lutego harcerze obchodzili Dzień Myśli Braterskiej. W tym dniu składali sobie życzenia, myśleli o sobie ciepło, świętowali przynależność do harcerskiej braci. Klasy młodsze spotkały się, by posłuchać opowieści „starych” i tych zupełnie młodziutkich harcerek, a nawet zuchów. Pani Kasia pokazała im swoje zdjęcia z obozów harcerskich i innych przygód. Ida nauczyła kolegów i koleżanki szyfru GA-DE-RY-PO-LU-KI i pląsu, a potem opowiedziała, czym się różnią zbiórki zuchów od zbiórek harcerzy.

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

Pani Kasia zaimponowała wszystkim swoimi zdolnościami survivalowymi – okazało się, że gdy podliczyła, ile w sumie czasu mieszkała w lesie, to wyszły jej aż 2 lata!

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

Z harcerskim pozdrowieniem – CZUWAJ!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s