Stop przemocy

Podczas pierwszego semestru w klasach 0-7 odbyły się warsztaty profilaktyczne „Stop przemocy”, podczas których uczniowie mieli okazję zapoznać się ze sposobami przeciwdziałania przemocy, nauczyć się bezpiecznych sposobów wyrażania złości i poszukać strategii radzenia sobie z trudnymi emocjami. Uczniowie tworzyli kolaże ze swoimi pomysłami, ćwiczyli strategie na sobie oraz odgrywali scenki, aby sprawdzić różne sposoby reakcji w działaniu.

Ważnym tematem, który pojawił się podczas warsztatów, było to, jak stawiać swoje granice i umieć je obronić w sposób niekrzywdzący innych.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s