Król Maciuś i prawa dziecka

Pod koniec marca klasy młodsze odwiedziły teatr Lalka, aby obejrzeć spektakl „Król Maciuś”, a już 10 kwietnia naszą szkołę odwiedził sam Król Maciuś, czyli aktor tego teatru Rafał Derkacz. Pan Rafał przeprowadził dla nas dwa warsztaty. Zerówka wraz z klasą pierwszą poznały tajniki pracy aktora-lalkarza, a następnie każdy uczeń wykonał swoją kukłę. Klasy druga i trzecia brały udział w zajęciach o prawach dziecka – z kim jak z kim, ale z Królem Maciusiem zawsze dobrze rozmawia się na ten temat. Bardzo dziękujemy Panu Rafałowi za przeprowadzenie ciekawych i angażujących warsztatów!

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s