Dzień Ziemi i Zdrowego Życia

W środę 8 maja odbył się w naszej szkole Dzień Ziemi i Zdrowego Życia. Jak co roku, uczniowie wzięli udział w wielkim eko-maratonie i pikniku, zachęcając do aktywnego spędzania czasu wolnego w zgodzie z naturą. Wspólnie udało nam się przebiec aż 61 kilometrów!

 

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

Uczniowie klas młodszych, zanim wybiegli na trasę eko-maratonu, uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych w terenie. Wspólnie bawili się w przyrodniczych detektywów oraz artystów, w myśl zasady: „gdy dostrzeżesz piękno otaczającej cię przyrody, otoczysz ją większą troską”.

Cieszymy się, że wszyscy uczniowie i nauczyciele naszej szkoły mogli wspólnie świętować ten dzień!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s