Kolorowy i owocowy

Za nami ostatni już w tym roku szkolnym Tydzień Paszportowy klas młodszych. Dla trzecioklasistów – nawet ostatni w ich karierze edukacyjnej, nic więc dziwnego, że musiał być wyjątkowy!

Jak zwykle, uczniowie mierzyli się ze sprawdzianami kompetencji oraz twórczo pracowali z lekturami. Twórcze były również zajęcia z edukatorką Sztuczek ze Sztuką, podczas których zapoznawaliśmy się z dziełami wybitnych malarzy, aby potem stworzyć oryginalne dzieła (warto rozglądać się po szkole:)

Tydzień Paszportowy zakończył się prezentacją sprawności. Wąskie grono recytatorskie zaprezentowało wiosenne wiersze pełne kwiatów, ptaków oraz… trampek. Z dużym zainteresowaniem spotkała się sprawność kulinarna – „Witaminowy piknik”. Osoby zdobywające tę sprawność musiały zmierzyć się z wymagającym uczniowskim jury i przedstawić swoje owocowo-warzywne dania. Na koniec odbyła się wielka konsumpcja.

Było pysznie, pachnąco i bajecznie kolorowo!:)

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: