Jurajska zerówka

W pierwszym tygodniu czerwca nasza zerówka wyruszyła tropami dinozaurów do Kołacinka. Zmieniliśmy się w młodych paleontologów – byliśmy w paszczy tyranozaura, odkopaliśmy szkielet dinozaura, znaleźliśmy złoto i na własne oczy widzieliśmy sceny z życia tych wielkich przedpotopowych stworzeń. A ponieważ panował tropikalny upał, na zakończenie wycieczki urządziliśmy sobie szaloną kąpiel pod kurtynami wodnymi!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s