Matematyka znowu zagrała!

Co robili nasi szkolni Rodzice w ostatni weekend? Niektórzy na pewno pracowali w ogródkach, inni kontynuowali letnio-wiosenne porządki w domach, na pewno wielu wybrało zieloną trawkę i sport. A niektórzy… GRALI – oczywiście w gry matematyczne razem z naszą panią Pauliną. Nie tylko grali, ale też konstruowali własne gry! W sobotni poranek w ruch poszły karty, miarki krawieckie, kostki i arkusze papieru. A wszystko po to, by następnie grać w domu z dziećmi i rozwijać drzemiące w każdym małym (i dużym?) zdolności matematyczne.

This slideshow requires JavaScript.

Dziękujemy pani Paulinie Janiszek za już drugą, równie udaną co poprzednia, edycję warsztatów gier matematycznych. Nie da się pozostać obojętnym wobec jej entuzjazmu do matematyki, którym skutecznie zaraża kolejnych rodziców i dzieci. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za twórczy zapał, humor, swobodę i żyłkę rywalizacji – tego właśnie potrzeba do dobrej gry!:)

One thought on “Matematyka znowu zagrała!

Leave a Reply